14:15, 04.06.2021

Напружений тиждень. Ремонтники повернули електроенергію майже в 200 населених пунктів

На цьому тижні погода випробовує жителів Донеччини. Пориви вітру і зливи знеструмили 197 населених пунктів. Без світла залишилися 167 тисяч абонентів.

поділитись:
Напружений тиждень. Ремонтники повернули електроенергію майже в 200 населених пунктів - фото 1

Через зливи, грози, пориви вітру в Донецькій області протягом тижня відбувалися аварійні відключення електроенергії. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі всі ці дні працювали в посиленому режимі і повернули світло у всі населені пункти, що постраждали від негоди.

Спочатку енергетики відновлювали електропостачання в опорних пунктах для лікування хворих COVID-19 і в медичних установах в цілому. Також в пріоритеті ремонт високовольтних ліній, що живлять основну частину клієнтів.

"Протягом п'яти діб, вдень і вночі, не дивлячись на дощ і вітер, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі працювали, щоб повністю відновити електропостачання в постраждалих містах і селищах і повернути світло і комфорт всім нашим клієнтам", - повідомляють в прес-службі компанії.

За тиждень енергопостачання повернули понад 167 тисячам клієнтів, відновили роботу 236 ліній електропередач, 2568 трансформаторних підстанцій. Щодня в аварійно-відновлювальних роботах були задіяні понад 90 ремонтних бригад.

Найбільш постраждали населені пункти Бахмутського, Волноваського, Краматорського, Маріупольського районів. В Покровське довелося відновлювати роботу двох основних ліній і п'яти високовольтних кабельних ліній, що живлять всю центральну частину міста і приватний сектор. У Маріуполі за п'ять днів компанія відновила роботу понад 100 трансформаторних підстанцій. Зараз енергетики відновлюють енергопостачання сіл Прогрес, Вовче, Євгенівка Покровського району, знеструмлених вранці і продовжують виконувати окремі заявки жителів області.

До вечора аварійно-відновлювальні роботи заплановано і в трьох районах Маріуполя: Центральному, Приморському та Кальміуському.