16:30, 19 серпня

Енергетики повернули світло в 7 прифронтових сіл Донеччини

11 серпня в результаті обстрілу виявилися знеструмленими 15 сіл у сірій зоні.

поділитись:
Енергетики повернули світло в 7 прифронтових сіл Донеччини - фото 1

11 серпня близько 5 тисяч жителів Покровського району, а це 15 населених пунктів, були знеструмлені через пошкодження обстрілами лінії 35 кВ. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли оперативно відновити електропостачання в 9 з них. Для проведення робіт ще в 6 населених пунктах були необхідні додаткові узгодження з СЦКК (Загальний центр контролю і координації з питань припинення вогню), оскільки роботи необхідно було проводити в «сірій зоні», повідомляє прес-служба ДТЕК Донецькі електромережі.

Отримавши необхідні узгодження фахівці полность відновили електропостачання 44 трансформаторних підстанцій в селах Тарамчук, Березове, Степове, Солодке, Славне, Новомихайлівка. Також були усунені три пошкодження в двох прольотах лінії електропередачі 35 кВ і замінені ізолятори.

Також фахівці компанії усунули пошкодження проводу, замінили 13 ізоляторів лінії 10 кВ, встановили новий силовий трансформатор в селі Водяне Волноваського району. Тепер у жителів села надійне електропостачання, - йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.