20:01, 11.06.2021

На відновлення житлового фонду після негоди потрібно 28 мільйонів гривень

Муніципалітет продовжує допомагати містянам, будинки яких постраждали від стихії. Латають покрівлі, відновлюють роботу ліфтів, чистять системи зливів. Як триває процес та скільки об'єктів ще чекають на ремонт?

поділитись:
На відновлення житлового фонду після негоди потрібно 28 мільйонів гривень - фото 1

Вода заливала підлогу, текла по стінах, капала за щитові, згадує день стихії мешканка багатоповерхівки на вулиці 9-ого Травня пані Олена.

Нині покрівлю залатали, а зливову систему - прочистили. Фахівці наголошують, аби в подальшому уникнути затоплення, на даху потрібно прибирати мінімум двічі на рік. Житловики додають, також головне, аби покриття було цілим: відсутні тріщини та дірки, добре з'єднані шви. За цим варто стежити. Про порушення - одразу повідомляти керівній компанії чи голові ОСББ.

Також у будинку заливало і підвал. Нині все відкачали, чекають, коли підсохне. Потім труби зливової системи замінять на більші. Зараз половина постраждалих об'єктів вже відновлена.

"Для того, щоб вирішити проблеми в житловому фонді, знадобиться близько 28 мільйонів гривень. Будемо розглядати, ці рішення приймаються колегіально, ми розуміємо, гроші просто так не беруться. Точно так же у нас медицина, освіта, в соціальній сфері теж потекли покрівлі ... Таких об'єктів 61 на 4,9 млн грн. і про них теж не можна забувати", - наголосив директор ДРЖКІ Сергій Марчук.