18:35, 11 березня

Нацполіція Донеччини отримала нове обладнання від ЄС і модулі для КПВВ

Сканер для пошуку вибухівки, нові автомобілі та понад тисячу аптечок і вогнегасників. Устаткування вартістю понад 600 тисяч євро придбали у межах програми "ПРАВО-Поліція". Крім того на контрольно-пропускному пункті біля міста встановили сучасні модулі.

поділитись:
Нацполіція Донеччини отримала нове обладнання від ЄС і модулі для КПВВ - фото 1

700 вогнегасників і купа аптечок. Таке може знадобитися у будь-який момент. На Донеччину приїхало і десять новеньких пікапів, що можуть просуватися бездоріжжям.Те, що до фронту зовсім близько - несе певні загрози. Тільки торік, вибухотехніки національної поліції знищили 40 тисяч небезпечних пристроїв. Тож іноземні партнери передали обладнання і для пошуку вибухівки.

«Це рентген-установка, яка убезпечить життя поліцейських та вибухотехніків, бо вони мають вивчати, сканувати, перевіряти певне обладнання, вантажівки, автівки, сумки людей. І якщо там є якась вибухівка або небезпечні елементи, вони це зможуть побачити», - зазначив старший програмний керівник програми "Право-Поліція" Френ О'грейді.

Також за фінансування Євросоюзу службовці отримали мобільні модулі. У командному модулі - прийматимуть громадян. Другий - "санітарний" - із душовими, туалетами та вмивальниками. Ще один - на кшталт кухні - для обідньої перерви. А ще в модулі є кондиціонер, аби взимку було тепло, а влітку - навпаки. І електрогенератор.