18:31, 07 лютого

Найкращі конкурсанти "Авіатора 2020" поїдуть на авіавиставку до Великої Британії

Конкурс уже вдев'яте проводить Фонд Бориса Колеснікова

поділитись:
Найкращі конкурсанти "Авіатора 2020" поїдуть на авіавиставку до Великої Британії - фото 1

Відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020". А у фіналі студенти 30-ти профільних ВИШів країни традиційно представлятимуть власні стартапи у авіакосмічній сфері. Цей освітній проєкт фонд Бориса Колеснікова організовує вже вдев'яте. Його цьогорічні переможці в липні відправляться на міжнародний авіасалон Фарнборо у Великобританії.

"Це як Діснейленд. От для людини, який хоче зв'язати своє життя з авіацією - це як Діснейленд для дитини. Ну дуже цікаво. Все-таки нові якісь можливості відкривають, ти дивишся наскільки розвивається авіація в світі, не тільки в Україні і не тільки те, що ти вчиш", – каже студентка національного авіаційного університету Христина Щербина.

 

"Благотворительный проект "Авиатор" прежде всего призван поддержать талантливую молодежь Украины, молодых специалистов, которые в будущем будут работать на благо нашей страны, которые поддержат авиационную отрасль, благодаря своим знаниям и умениям", – зазначила директорка благодійного Фонду Бориса Колеснікова Софія Мудрик.