20:15, 13.10.2020

"Найкращі вчителі Приазов'я 2020". Які педагоги змагалися за це звання

Близько 100 учасників та лише 5 переможців. В Маріуполі підбили підсумки конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я 2020" від Групи Метінвест. Серед призерок - і вчителька біології з селища Республіка Олена Коломієць. Чим вразила журі?

поділитись:
"Найкращі вчителі Приазов'я 2020". Які педагоги змагалися за це звання - фото 1

 

Сама з Рівненщини, а вже близько 10 років викладає біологію та хімію тут, у селищі Республіка. Це про Олену Коломоєць. Вона стала призеркою конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я". Зізнається, своїм результатом задоволена.

«Навіть, якщо я не переможниця, а тільки фіналіст, для мене це вже перемога. Тому що я досягла тієї цілі, яку я прагнула. І діти це бачать. Мабуть, для них це буде якимось прикладом. Що треба рухатися до своєї цілі», - каже вчителька.

Цього року конкурсанти не лише заповнювали електронну форму, але й готували відеопрезентації. А в онлайн-фестивалі вчителі ТОП-10 захищали свої інновації та наробітки. Свого педагога підтримали й учні.

«Взагалі цей учитель один з небагатьох вчителів нашої школи, дуже добрий, сам по собі. Так, як вона викладає уроки, один з небагатьох вчителів, який може видати цікаву інформацію», - каже школярка Катерина Катрич.

Цього року за звання кращого педагога змагалися 74 вчителя. Трійка призерів отримала ще й додаткові подарунки від директорів комбінатів "Азовсталь" та імені Ілліча. Для Домініки її вчителька - справжній друг.

«Вона дуже хороший вчитель, я думаю, що вона гідна. Допомагає учням незалежно ні від чого. Вона поводиться, як звичайна людина. Чи не надягає маску вчителя», - каже дівчинка.

Директор школи Володимир Глояд своєю колегою пишається.

«Вона дуже серйозна людина, за нею тягнуться як учні, так і колеги. Це гордість нашої школи, і хотілося, щоб таких вчителів в нашій школі було набагато більше. Вона робить хороші розробки уроків. Я її знаю як відповідальну людину, вона ніколи не стоїть на місці», - зазначає директор Республіканської школи Володимир Глояд.

Конкурс "Найкращі вчителі Приазов'я" втретє проходить за підтримки Групи Метінвест. Призерка цьогорічного змагання вже сьогодні розмірковує, чи братиме вона ще участь.

«Стимул для того, аби самовдосконалюватися, десь допрацювати, щось зробити. Для мене завжди ціль була фінал, неважливо перше, чи друге місце, чи третє. Я подумаю, мабуть, спитаю думки в дітей, як вони вважають, чи достойна я», - каже призерка конкурсу Олена Коломоєць.

Тож, можливо, вже наступного року Олена Коломоєць знову побореться за звання "Найкращий вчитель Приазов'я".