20:11, 10 березня

У Центральному районі знову прорвало каналізаційний колектор. Коли буде капремонт?

Сморід та потоки фекалій на перетині вулиць Карпинського, Котляревського та Кальміуської. Нечистотами затопило проїзджу частину та подвір'я приватного будинку біля торговельного центру. У ніч на понеділок труба каналізаційного колектора діаметром 1200 міліметрів розійшлася на два метри.

поділитись:
У Центральному районі знову прорвало каналізаційний колектор. Коли буде капремонт? - фото 1
"Он у меня полно воды сейчас, залило гараж и тому подобное. Только что в комнате не было", - каже чоловік, чий будинок затопила фекаліями.

Нині воду з подвір'я чоловіка комунальники відкачали. Далі планують обробити дезінфікувальними засобами саму будівлю. Пенсіонер каже - з каналізації заливає не вперше.

"На дворе у меня было уровень 100 миллиметров, не больше, понимаете? А прошлые разы заливало, что у меня в комнате было 700 миллиметров, в комнате! А вот здесь - 1400. Уровень воды был по крышу машины", - каже пенсіонер Леонід Битюк.

Причину аварії усунули за 15 хвилин після прориву та вже до шостої ранку понеділка з доріг прибрали муляку, розповідає перший заступник міського голови - Михайло Когут. Зараз роботи з благоустрою - продовжуються.

 

"С шести часов присоединились работа пылесосов коммунальника. Все, что остаточное, мелкие явления были убраны, еще раз вся дорога была вымыта и все нечистоты доставлены на свалочный полигон. Незначительные загрязнения, которые были на той стороне зеленой зоны убрали работниками Зеленстроя. Сегодня новый грунт завезен туда", - зазначив Михайло Когут.
 

Також знімуть верхній шар землі біля місця аварії та завезуть новий. І до кінця дня конструкцію планують запустити. Нині спеціалісти працюють над проєктом ремонтів усіх колекторів Маріуполя.

"Из всех 18 канализационных насосных станций у нас 3 основные. Это Левобережная, на Кирова 5 КНС и 9, которая уже перекачивает насос".

Цього року в Маріуполі планують повністю реконструювати один трубопровід.

"Это две трубы трехсотого диаметра по улице Готвейской. Уже прошел тендер, уже определяются победители и будем запускать в работу", - розповів начальник Міськводоканалу Володимир Антоненко.

На нього планують витратити 7 мільйонів гривень. Крім того, зараз шукають фінансування для реконструкції колекторів у Кальміуському та Приморському районах.