18:45, 25.11.2020

Суцільна смуга перешкод. Жителі селища Піщаного поскаржилися на стан дороги

На нашу "гарячу лінію" звернулися жителі селища Піщаного. Люди поскаржилися на жахливий стан дороги на вулиці Горній. Через відсутність покриття нею не можуть проїхати "швидка", рятувальники, таксі та жодна комунальна служба.

поділитись:
Суцільна смуга перешкод. Жителі селища Піщаного поскаржилися на стан дороги - фото 1

Приморський район, вулиця Горна. Дорожнього покриття тут не було ніколи, говорять місцеві. Пані Антоніна живе тут понад двадцять років і стільки ж звертається до влади. Проте ділянку до ладу так ніхто і не привів, скаржиться жінка.

«З 97-го року веду переписку з владою і на прийоми ходила, пояснювала всю цю ситуацію, але 23 роки не вирішилося жодне питання. Сміття не вивозиться, "швидка" не приїде, таксі взагалі нашу вулицю не хочуть слухати. Так що прохання, після всього цього сюжету, щоб влада звернула на нас увагу», - обурена місцева жителька Антоніна.

Пенсіонерка додає, щоб віднести сміття до контейнера, треба подолати кілометр відстані та вгору - півтори сотні сходинок. А ось пані Віталія згадує випадок, коли місцевий житель травмував голову, а "швидка" до нього так і не доїхала.

«За цими сходами водій і медсестра або лікар тягли його до "швидкої" допомоги, щоб в лікарні на 17 йому зашили цю травму. Розумієте? Поруч будинок згорів, тому що "пожарка" не могла сюди приїхати».

Днями на вулиці Горній "Міськводоканал" замінив 600 метрів труб. І тепер тут розрівнюють дорогу та засипають її дрібним шлаком.

«Зайвий грунт, все, що є, збираємо і вивозимо. Вивозимо все, вирівнюємо, готуємо під шлак. І шлак кладемо не тільки на траншею, а всю ширину дороги відсипатися», - зазначив начальник дільниці міськводоканалу Приморського району Євген Якименко.

Проте це - не вирішення проблеми, вважає місцева жителька Віталія Знаменок.

«Є ж і інші дорожні служби, які можна підключити зараз по-живому. Зараз є шлак, високоякісний шлак з великим змістом цементу, з "Азовсталі" його возять. Вони відсипав цим шлаком, вони вирівнюють, що важливо тут. Тут вирівняти треба дорогу. Ви бачите, у неї вгору, вниз, вліво, вправо - всякі ухили. Відсипав, потім заливають водою і потім каток це все трамбує. І тому вона стає, як бетон».

У Приморській райадміністрації запевнили, частину вулиці Горної включать у план ремонтів на наступний рік.

«Якщо ту ділянку, який починається від Великий Азовської, там невелику ділянку є, і до сходів, там, звичайно, можна зайти з ремонтом і ці роботи можна розглядати вже в 21 році за кошти, які виділяються районною адміністрацією. Можна виконати відсипання шлаком. І, звичайно, ж ці роботи мають на увазі не тільки відсипання, а й відповідно і полив водою, і укочування», - зазначила в. о. заступника голови Приморської райадміністрації Наталя Панченко.

Також в райадміністрації пообіцяли вирішити проблему й з небезпечними ділянками вулиці.