15:00, 14 травня

Наскільки безпечні маріупольські атракціони?

У Краматорську відвідувачка парку каталася на атракціоні та з шістнадцятиметрової висоти вдарилася ногами об сходинки. Хто винен в отриманих ушкодженнях та чи безпечні гойдалки в Маріуполі?

поділитись:
Наскільки безпечні маріупольські атракціони? - фото 1

 

Для сімнадцятирічної Віолетти відпочинок закінчився травмою. Дівчина розповідає, вже готувалися вставати з гойдалки, коли та несподівано продовжила рух.

Власник атракціону пояснює: дівчина отримала пошкодження через неуважність оператора. Той висадив перших відвідувачів, поки інші чекали вгорі.

Гойдалка належить приватному підприємцю, нині він проводить службове розслідування.

Маріуполь "Екстрим-парк" - тут діє близько 20 забавок. Щороку після закриття сезону працівники роблять їх профілактику та ремонтують, а навесні проводять експертно-технічну оцінку. Також кожен атракціон перевіряють за годину до відкриття парку. Наразі випадків травмування - не було.

За дотриманням всіх правил поводження стежать оператори. Біля кожного атракціону - свій. Утім саме відвідувачі не завжди дослухаються до працівників.

На атракціонах не можна вставати, зістрибувати, брати із собою гострі, ріжучі або колючі предмети. Кататися відразу після прийому їжі. Підходити на більше, ніж дозволену відстань до ввімкненої каруселі.

Тож, на будь-яких гойдалках варто дотримуватися правил безпеки.