20:17, 26 січня

Небезпечна переправа. Маріупольці скаржаться на стан моста, що єднає Центр і Лівобережжя

Одну з опор мосту вимило ґрунтовими водами. Що кажуть комунальники та чи довго ще можна користуватися спорудою?

поділитись:
Небезпечна переправа. Маріупольці скаржаться на стан моста, що єднає Центр і Лівобережжя - фото 1

Міст через річку Кальміус - один із найпопулярніших у Маріуполі. Щодня по ньому проїжджають сотні автівок. Це - одна з доріг, яка з'єднує два райони міста. Першими про небезпеку споруди почали писати користувачі соцмереж.

Про те, що рідко міст буває порожнім, каже і пан Павло. Майже щодня чоловік їздить із Лівобережжя до центру. Але водій звертає увагу на покриття, а що під ним - не думав.

«Я проїжджаю та й все. Так терпимо. Тут же швидкість теж обмежена. Потихеньку все їдуть», - каже водій.

Розкидане каміння і вирване коріння дерев. Так виглядає міст неподалік вулиці Торгової. Комунальники про руйнування знають. Кажуть, вода розмила ґрунт. Виїжджали сюди зі спеціальною комісією. І вже сьогодні мають розпочати ремонт.

Вимиту опору засипатиме "Автодор". Завершити все планують за три тижні. Дмитро Чучмай запевняє, небезпеки для водіїв немає.

«Дякую їм за активну позицію, про те, що люди висловлюються. Так, дійсно, є проблема. Але насправді, ми про неї знаємо. Вже сьогодні ми туди підвозимо шлак. Відсипаэмо, робимо пандус для заїзду. І далі вже будемо відновлювати укоси і засипати його матеріалами», - зазначив директор ККП "Маріупольавтодор" Дмитро Чучмай.

Усього на балансі "Маріупольавтодору" 32 переправи. Їх обстежують за графіком. Зокрема, цьогоріч планують капітально відремонтувати міст на вулиці Тополиній у Кальміуському районі. А цей - реконструкції поки не потребує.