18:44, 27.08.2020

У Маріуполі з’являться нові опорні школи

Сучасний ремонт будівлі і облаштування території навколо. Незабаром у Центральному районі з'явиться нова опорна школа. Будівельники вже стали до капітального ремонту гімназії №27.

поділитись:
У Маріуполі з’являться нові опорні школи - фото 1

Демонтували дах, міняють комунікації та готують кабінети до ремонту. У 27 школі, що на 17 мікрорайоні, розпочали реконструкцію. Директорка каже, заклад капітально не ремонтували півстоліття. Школа складається з двох прибудов, які роз'єднуються.

Ремонтують школу за підтримки Європейського інвестиційного банку. Вартість проєкту понад 100 мільйонів гривень. Тут замінять вікна та двері, утеплять фасад, відремонтують приміщення та закуплять нові сучасні меблі. Закінчити роботи планують до грудня 2021 року.

Триває ремонт і в ще одній опорній школі - №15, що в Приморському районі. Тут утеплюють фасад і ремонтують дах. Уже облаштували спортивні майданчики. Планують розширити ігрові зони. Зокрема, в установі замінили вікна та туалети. Облаштували санітарні кімнати для дітей з інвалідністю.

«Дуже вдячна міській владі за підтримку. Тому що 45 років школа стояла без ремонту, вікна були всі дерев'яні, фасад ви самі бачите який. Зараз вдячні батьки і педагоги, учні, що школа матиме зовсім новий вид, новий стиль сучасної, комфортної і безпечної школи», - зазначила директорка Тетяна Лугова.

Ремонт фасаду і даху мають завершити навесні, кажуть підрядники. Міський голова наполягає, будівельники мають стати до ремонту приміщень ще під час навчального процесу.

«Паралельно з початку року мені хотілося б, щоб ми розділили якісь зони, які ми визначимо з вами, не порушуючи навчальний процес, почали реконструкцію», - наголосив міський голова Вадим Бойченко.

Також в рамках проєкту "Нова українська школа" для перших класів в закладі придбали сучасне обладнання та необхідні меблі.