11:15, 20 березня

Недобудова на вулиці Гранітній. Місцеві скаржаться на її відвідувачів

Шприци, обгоріле лахміття та потрощене скло. Запевняють, там регулярно збираються наркозалежні, асоціальні люди та екстремали. Крім того, звідти лякають перехожих бездомні собаки. Вже декілька років мешканці багатоповерхівок просять позбавити їх цієї зони ризику.

поділитись:
Недобудова на вулиці Гранітній. Місцеві скаржаться на її відвідувачів - фото 1

Частину цих будівель зводили азовмашівці. На цій же ділянці встигли облаштувати тільки фундамент, проте у підприємства були постійні проблеми з фінансуванням. Тож роботи заморозили. Фахівці кажуть, достеменно не відомо, що тут планували будувати. Чи то магазин, чи то багатоповерхівку. Мовляв, у документах не вказано. Точної дати також немає, орієнтовно 1986-88 рік.

Спеціалісти запевняють, за документами ці розвалини належать Маріупольському заводу важкого машинобудівництва. Та наразі підприємство - банкрут. За роз'ясненнями представники муніципалітету звернулися до представника "Азовмаша". Він із місцевими - поспілкувався проте надавати коментар журналістам - не захотів. Тож, руїни - приватна власність. Тому навести лад на цій території влада поки не може.

«Зараз цим питанням займається департамент активів вилучення або якогось отримання цього майна будь-яким способом у власність міста, щоб місто могло їм займатися. Але знову ж таки у підприємства-банкрута є маса кредиторів, які стоять в черзі попереду міста», - зазначив в. о. голови Центральної адміністрації Денис Левак.

Якщо недобудова перейде до кредиторів, тоді або вони доглядатимуть за цією дільницею, або ж, як варіант, продадуть її місту. Наразі це питання поки відкрите.