12:15, 25 серпня

Грандіозна прем’єра мультимедійного проєкту «Україна, яку будуємо ми»

«Україна, яку будуємо ми» — масштабний проєкт до 30-річчя незалежності країни, який з'явиться в ефірі лідерів українського телебачення телеканалів «Україна», «Україна 24» та на діджитальних майданчиках групи.

поділитись:
Грандіозна прем’єра мультимедійного проєкту «Україна, яку будуємо ми» - фото 1
«Наш проєкт — не лише про святкування, він про те, що залишається з нами й в будні, після того, як країна відсвяткує своє тридцятиріччя. Він про нас, про наші захоплення та розчарування, про наші перемоги й здобутки. Адже тридцять років історії країни — це тридцять років життя кожного з нас. Цей той досвід, що перетворює нас на народ зі спільною долею. Це та основа, що дозволяє нам дивитися з надією вперед й впевнено рухатися у майбутнє», — Олексій Мустафін, історик, журналіст, керівник проєкту.

Унікальність мультимедійного проєкту в тому, що починаючи з 25 серпня щодня в ефірі телеканалів згадуватиметься історія України. Журналісти готують матеріали, щоб нагадати глядачам про знакові, переломні та ключові моменти становлення вільної України та акцентуватимуть телеглядачів на культурних досягненнях.

Так кожен з 30 днів спецпроєкту буде присвячений одному року незалежності. Телеканали «Україна» та «Україна 24» разом з новинами «Сьогодні» детально висвітлюватимуть історичну хроніку країни у форматі щоденних сюжетів в авторських програмах та прямоефірних студіях. Наша команда викладається на повну заради того, щоби показати багатогранність і неймовірний потенціал нашої держави.

Неймовірний лендінг, присвячений епосу незалежності, важливі тематичні опитування у соцмережах, публікації унікальних історичних фото — segodnya.ua готує для користувачів особливі діджитал-проєкти аби показати «Україну, яку будуємо ми».

Також у рамках цього унікального історичного спецпроєкту починаючи з 29-го серпня «Україна 24» покаже цикл ексклюзивних фільмів відомого режисера-документаліста Леоніда Канфера — «30 років до свободи». Уперше глядачі побачать історію України у форматі історичного репортажного кіно, ведучим і співавтором проєкту став Олег Панюта.