13:02, 17.11.2020

Новим секретарем міської ради стала Ксенія Сухова

Сьогодні в Маріуполі пройшла друга сесія міської ради, на якій головним питанням стали вибори нового секретаря міської ради.

поділитись:
Новим секретарем міської ради стала Ксенія Сухова - фото 1

Згідно з регламентом, на самому початку сесії була створена лічильна комісія. Вона буде рахувати голоси в ході прийняття рішень на пленарних засіданнях. Після, кандидатом на пост секретаря була запропонована кандідадтура заступника мера Ксенії Сухової.

Думки депутатського конкурсу в цьому питанні розділилися. Частина новообраних депутатів побоювалися, що міняти зама мера, який курирує медицину Маріуполя, а саме цю посаду обіймала Ксана Костянтинівна, в період пандемії - недоцільно. А депутати від ОТЗЖ і зовсім відмовилися голосувати за запропоновану кандидатуру.

Всього в голосуванні взяли участь 38 депутатів. "За" проголосували 29 осіб, "Проти" - 9, 17 осіб - погасили бюлетені, але відмовилися голосувати. Наступну сесію призначили на 7-ме грудня.

Більше інформації про те, як проходила сесія дивіться в нашому випуску новин о 18:45 та 20:30. Пряма трансляція доступна на сайті і нашій сторінці в Facebook.