16:15, 04.12.2021

Новорічний відпочинок і карантин. Куди поїхати на свята?

Під час новорічної відпустки маріупольці хочуть максимально позбутися навантаження, яке збирали протягом року! До свят - місяць, Отже люди масово бронюють кімнати в готелях. Хтось - планує поїздки Україною, інші - вирушають за кордон. Які тури пропонують містянам і чи не завадить відпочинку ковід?

поділитись:
Новорічний відпочинок і карантин. Куди поїхати на свята? - фото 1


Через карантинні обмеження - нині українці не зможуть потрапити до Болгарії, Мальти, Японії, Ізраїлю та Австрії, повідомили у Міністерстві закордонних справ України. Інші країни - дозволяють туристам в’їзд з негативним ПЛР-тестом або з зеленим ковід-сертифікатом. Але такі правила та умови дуже швидко змінюються, наголошують туроператори.

«Каждый день - какие-то сложности. Но тем не менее, в этом сезоне людей больше, чем в прошлом, это раз. Направлений больше, чем в том году и цены выше, чем в том году. И глубина продаж - выше. То есть люди намного раньше интересуются и не у всех получается забронироваться во все, что хотят, даже за дорогие туры», - розповідає директор туристичного агентства Владислав Івацький.

З найдорожчих напрямків нині - Сейшельські Острови, Мексика, Домінікана. Коштуватиме поїздка від 100 до 140 тисяч гривень на двох. Відпочинок від семи ночей. Середня вартість - у Мальдівів та Занзібару. Там цінник від 40 тисяч гривень. Проте - є окремі складнощі.

«На Мальдивы сложновато попасть, люди в целом ориентируются, что нужны либо тесты, либо вакцины сдавать по прилету. Мальдивы, например, отпугивают тем, что нужно на обратных рейсах, если жил на островах, сдавать тест за 120 долларов. И не выпускают с отеля, не сдал, не можешь назад улететь», - каже директор туристичного агентства.

З найдешевших та популярніших - поїздки до Туреччини та Єгипту. В середньому від 18 до 25 тисяч гривень. Проте - через нестабільну епідситуацію, кордони різних країн можуть закритися у будь-який момент. Та й на ці випадки - є рішення. Якщо ви не встигли виїхати за обраним напрямком, ваші кошти збережуть на майбутнє та запропонують інші дати чи місце відпочинку.

«Для всех туристов, кто выезжает по турпакетам, кто покупает полный тур, всех возвращают домой, никого на курорте не оставляют, всех возвращают за счет туроператора, то есть все просчитано. Остаются на курортах иногда те, кто путешествует самостоятельно», - акцентують турагенти.

Варто зазначити, туристів, щеплених препаратом CoronaVac пустять не всюди. Крім того, не рекомендують їхати до держав Півдня Африки. Все - через поширення нового штаму «Омікрон». Саме тому з цієї п'ятниці Кабмін запровадив тимчасові обмеження на в'їзд до України. Жителям низки країн перетин нашого кордону заборонять. А громадяни або іноземці з дозволом на проживання, які звідти прибувають, будуть змушені пройти обов'язкову самоізоляцію.