18:08, 03 вересня

Оновлений парк ім. Гурова пообіцяли відкрити на День міста

Три тижні до відкриття. У парку імені Гурова завершують реконструкцію. Вже проклали комунікації, озеленили територію, встановили унікальну сцену та фонтани. Нині підрядники займаються облаштуванням тротуарів та адміністративних будівель.

поділитись:
Оновлений парк ім. Гурова пообіцяли відкрити на День міста - фото 1

Сучасне освітлення та автоматичний полив газону і квітів. Найважчим етапом в реконструкції будівельники вважають прокладення комунікацій. На цій ділянці парку роботи розпочали навесні. Нині вже завершують: кладУть плитку, збирають та фарбують сходи.

Щодня на об'єкті працюють понад сто фахівців. Будують унікальну металеву сцену, готують до роботи фонтани. Для дітей встановлюють сучасні майданчики.

За три тижні цей парк стане однією з локацій святкування Дня міста. Саме тут відбудеться грецький фестиваль "Мега Йорти". Всі охочі зможуть побачити виступи артистів, взяти участь у спортивних змаганнях та спробувати національну кухню.

Капітальна реконструкція проходить за рахунок міського, обласного бюджетів та фінансової підтримки Групи Метінвест. Металурги впевнені, вже незабаром парк стане улюбленим місцем відпочинку маріупольців і гостей міста. Група Метінвест вклала у проєкт близько 58 мільйонів гривень.

«Команда муніципалітету і команда Метінвесту на сьогоднішній день - це стратегічні партнери. У нас підписаний меморандум. Ми діємо в рамках одних інтересів, щоб мешканцям було комфортно в їх місті», - зазначив директор департаменту регіонального розвитку групи Метінвест Олександр Вишняков.

Також у парку облаштовували зону дендрарію. Вже висадили понад дві з половиною тисячі дерев та двадцять тисяч чагарників.