18:42, 27 вересня

Перейняти досвід в Маріуполь приїхала делегація з Миколаєва

Бюджет, реалізація програм та залучення інвестицій. Маріуполь продовжує ділитися досвідом та досягненнями з сусідніми громадами. Сьогодні до нашого міста завітала делегація з Миколаєва. Якими проєктами зацікавилися?

поділитись:
Перейняти досвід в Маріуполь приїхала делегація з Миколаєва - фото 1

 

Стратегія розвитку, прозорість та ефективне використання бюджету. Делегація з Миколаєва цікавиться досвідом нашого міста. Гості зізнаються, про Маріуполь чули багато. Вже навіть встигли проїхатися вулицями та зробити перші висновки.

"У вас кошені газони, якщо десь немає газонів, то підкошена трава, немає куп листя навіть в осінній період, немає сміття на якихось перехрестях, проблем із собаками у вас немає, у нас поки що є", - каже радник голови Миколаївської міської ради Михайло Талпа.

Представники з Миколаєва розповідають, наші міста дуже схожі та мають подібні проблеми. Зокрема, дороги, очистка води, прибирання сміття, реконструкція парків, тепломережі та водогонів. Тож, ці питання обговорюватимуть комплексно. Сьогодні ж увага на поліпшення житлово-комунального господарства.

"Потім будуть приїжджати групи з гуманітарної політики, соціальної сфери, економічної, фінансової сфери і тд. Тобто ми вважаємо, що всі наші департаменти правління повинні пройти через Маріуполь, подивитися, як налаштована тут праця, і взяти тільки краще у подальшу практику", - каже заступник голови Миколаївської міської ради Юрій Степанець.

З 2014-го року Маріуполь асоціювався лише з війною, згадує перший заступник міського голови Михайло Когут. Нині ж місто розвивається, залучає інвестиції, реалізує масштабні проєкти, оновлює паркові зони, транспорт, айті-хаби, ЦНАПи. І не тільки. Все заради молоді, нових можливостей та комфортного проживання. За досвідом раніше самі їздили до успішних міст, нині - вже маємо власний.

Також підкреслюють чиновники, головне у досягненнях - прозорість та відкритість. Із цим ознайомлять і гостей.