15:30, 27.05.2021

Під Маріуполем стартував капітальний ремонт дороги

Капітальній ремонт проводиться на ділянці дороги М-14  Одеса – Мелітополь – Новоазовськ від межі Запорізької області до Маріуполя.

поділитись:
Під Маріуполем стартував капітальний ремонт дороги - фото 1

Розпочали роботи на ділянці біля селища Комишувате у Маріупольському районі. На даний час дорожники працюють над фрезеруванням існуючого покриття. Протяжність цієї ділянки ремонту – 15,6 км.

В рамках капітального ремонту зокрема заплановано відремонтувати 14 існуючих водопропускних труб. На кінці ділянки біля смт Мангуш запроєктовано влаштування транспортної розв’язки кільцевого типу, облаштування двох автобусних зупинок за межами населеного пункту. Для забезпечення необхідного рівня комфорту та безпеки населення від впливу кліматичних коливань проєктом передбачено влаштування нового автопавільйона та ремонт існуючого. Крім того, передбачено влаштування тротуарів з асфальтобетону покриттям та пониженням бортовим каменем для маломобільних груп населення.

В планах у «Укравтодору» оновити три ділянки автошляху від межі Запорізької області до Маріуполя загальною протяжністю 31,6 км, повідомляє Служба автомобільних доріг у Донецькій області.