18:59, 04.11.2020

Півтора тижні члени маріупольської ТВК опрацьовували результати виборів

Нарешті оприлюднили. Чому затягувалося підбиття підсумків та скільки депутатів пройшли до міської ради від кожної партії?

поділитись:
Півтора тижні члени маріупольської ТВК опрацьовували результати виборів - фото 1

9 день після виборів, а офіційні результати ще не оголосили. Саме тому вчора в Українському домі, де працювали члени ТВК було неспокійно. Довелося втрутитися навіть правоохоронцям.

«Вчора в течение декількох годин намагалися допомогти комісії, щоб вони отримали доступ до кабінету номер 5. Поліція виконала і виставила законні вимоги до тих, хто блокував для того, щоб відкрили доступ до роботи маріупольської територіальної комісії», - розповідає керівник регіональної організації партії Блок Вадима Бойченка в Донецькій області Степан Махсма.

 

«Повинен заробити міська рада, саме для цього люди вибирали нас. Ми повинні починати Формувати бюджет наступного року. Ми повинні почати Формувати план соціально-економіескіх розвитку - це все Займає час. У нас на це залишилося буквально лічені дні і місяці. Ми повинні розуміти, що це тривалий процес, це узгодження з громадою, це великий шлях до того, як ми це приймемо в сесійно залі», - наголошує кандидатка у депутати маріупольської міської ради від партії "Слуга Народу" Ксенія Сухова.

Крім того, оприлюднення офіційних підсумків затягувалось через звернення до суду представників партії ОПЗЖ, нібито були фальсифікації. Проте всі позови відхилені, а легітимність результатів виборів - підтверджена.

«На вчорашній день підписала всі договори і буде опубліковано офіційно в пресі результати голосування, які відбувалося 25 жовтня. Це офіційні результати, які на дошці нашої територіальної виборче комісії. Після прийняття 13.30 постанови вона була вивішена», - розповів голова Маріупольської ТВК Анатолій Паланійчук.

За офіційними даними ТВК, до наступної каденції маріупольської міської ради проходять 54 депутати. 22 - від партії "Блок Вадима Бойченка", 19 від ОПЗЖ, Партію Шарія представлятимуть 5 депутатів. І по 4 від "Слуги народу" та "Сили людей".