19:15, 18.12.2020

Подарунки для багатодітних родин до свята Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая представники Метінвест-Промсервісу завітали в гості до багатодітних родин своїх співробітників. Привезли - подарунки та святковий настрій.

поділитись:
Подарунки для багатодітних родин до свята Миколая - фото 1

Олексій, Денис, Евеліна та Кароліна Самсонови новорічні свята очікують із нетерпінням.
У родині Віталія Самсонова четверо дітей. Старшому Олексію - 15 років. Та він все одно радіє сюрпризам.

«Для мене це чарівне свято. Я завжди отримував під подушкою різні подарунки від Святого Миколая, мені це було завжди приємно», - каже хлопець.

Голова родини Віталій Самсонов на підприємстві Метінвест-Промсервіс працює вже п'ять років. І завжди відчуває увагу колег.

«Коли вони дізналися, що їх будуть вітати, звичайно, вони зраділи, для дітей це завжди цікаво. Казку дітям кожен день потрібно дарувати, намагатися у будь-якому випадку. Ну, а якщо цю казку дарують багато людей, то, я вважаю, що для дітей це величезне свято», - каже Віталій Самсонов.

Гості привітали й багатодітну родину Олександра Токового, електрогазозварювальника цеху по ремонту будівель та споруд.

«Це дуже добре, що приділяють увагу, я дуже радий, що приїхали, привітали індивідуально».

У гості до багатодітних родин приїжджають щороку, і завжди радіють, що можуть їх підтримати, зазначив голова профспілки Метінвест-Промсервісу Віктор Кокташ.

«Даруємо їм різні корисні подарунки. Солодкі подарунки, різні фрукти, овочі, то, що потрібно, що необхідно, то, чому будуть раді діти наших співробітників. Крім того, що ми сьогодні даруємо, ще новорічні подарунки дітям закупили», - зазначив голова профспілки Метінвест-Промсервісу Віктор Кокташ.

Привітати з прийдешнім днем Святого Миколая приїхав й генеральний директор Метінвест-Промсервісу Андрій Жук.

«Чарівний, як і для всіх жителів, напевно, планети. Я, звичайно, подарунків не чекаю, я дорослий, але у мене є сім'я, у мене є онук, якому теж потрібно подарувати такий подарунок, обов'язково йому під подушечку щось покладу», - сказав в. о. генерального директора Метінвест-Промсервісу Андрій Жук.