18:42, 27 січня

Подарувати на день народження - нове життя!

Маленька Оленка з Маріуполя народилася з численними вадами серця. І через одну з них потребувала термінової операції. Та великої суми рідні зібрати не могли. Долю крихітки вирішив один телефонний дзвінок.

поділитись:
Подарувати на день народження - нове життя! - фото 1

День народження найменшої донечки, Оленки, для родини Філатових - двічі пам’ятна дата. Саме тоді родина дізналася: хворе серце маленької - можна врятувати!

Ще до появи на світ у дитини виявили кілька проблем із серцем! Згодом, Оленка, як кажуть лікарі, ці хвороби "переросла". Та найбільша проблема - вада серця - загрожувала життю дівчинки.

«Боялася сильно, щоб вона не впала там сильно. Щоб вона там сильно не починала балуватися, бігати. Тобто, як-то постійно її гальмувала і зупиняла. Думали, все-таки у дитини порок серця. Як вона в садку буде?», - розповідає мати Оленки Анастасія Філатова.

Кажуть, на операцію, а це кілька десятків тисяч гривень, не назбирала б і за кілька років. Настя - у декретній відпустці. Чоловік працює слюсарем на заводі. Виховують ще одну, старшу донечку Женю. Долю усієї родини вирішив один телефонний дзвінок на день народження Оленки.

«Ми зв'язалися з фондом Ріната Ахметова. Нам швидко допомогли. Тобто, дуже. Я навіть не очікувала, що так все швидко відбудеться. Велика подяка особисто главі Фонду, Ринату Ахметову. З великою підтримкою нам допомогли. Взяли на операцію», - розповідає мати дівчинки.

У серце крихітки вживили оклюдер! Фонд підтримує дітей із вадами серця від 2013-го року. На сьогодні проведена вже 126-та операція зі встановлення імплантів.