Поліцейські Маріуполя оштрафували майже пів тисячі жителів за неправильно вдягнену маску

Поліцейські Маріуполя зафіксували понад 600 порушень карантину від початку «червоної» зони.

Як підприємці та містяни дотримуються карантину? Це перевіряють поліцейські, представники Держпродспоживслужби та чиновники.

Відносно 132 суб’єктів господарювання склали адміністративні протоколи. Їм загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Відносно 479 громадян, які перебували в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот складено постанови. Покарання – штраф від 170 до 255 гривень.

#карантин #штраф #Поліція #пандемія

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Новопризначеним керівником Одеської МВА стане Сергій Лисак, який також обіймає посаду голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
У НАТО вважають, що досягнення Росії в районах Запоріжжя та Дніпропетровської області пов'язані з недостатньою кількістю оборонних позицій у Збройних силах України.
Окупанти насправді оточили Покровськ вогневими позиціями, - зазначив Лапін.
Теги