20:10, 14 квітня

Трирічній Варварі з Маріуполя Фонд Ріната Ахметова допоміг відновити слух

Вона зможе почути лише постріл з гармат. Такі прогнози для трирічної Варі з Маріуполя були від лікарів. Майбутнє спілкування для дівчинки мало бути лише жестами. Але мати вирішила боротися за щасливе життя дитини.

поділитись:
Трирічній Варварі з Маріуполя Фонд Ріната Ахметова допоміг відновити слух - фото 1

Трирічна Варвара з мамою переїхали із середмістя Бердянська понад півроку тому. Богдана перевезла доньку до Маріуполя, аби та навчалась у спеціалізованій школі. Ознаки хвороби у дитини визначили у півтора року. До того Варвара розвивалась як і усі діти. І навіть краще. Після обстеження у Дніпрі надії мами на здорове життя доньки зруйнувались.

Думки були різні, каже мама. Жінка не хотіла обмежувати дитину у найголовнішому - у "живому" спілкуванні. Хотілося, аби дитина дізналася, який він - голос мами. По допомогу звернулися до благодійника. Адже чекати та збирати гроші часу не було.

«Я мати-одиначка. Я з трьох місяців виховую одна дитинку і прекрасно розумію, що я не потягну фінансово», - каже Богдана Мащенко.


Фонд Ріната Ахметова подарував дитині одне з шести базових відчуттів. Дівчинці встановили слухові апарати. Тепер у спеціалізований садочок двері для Варвари відкриті. А відтак, вона зможе піти до школи та радувати свою маму.

Фонд допомагає дітям із проблемами слуху від 2007 року. Завдяки проєкту малюкам встановлено понад 200 слухових апаратів.