20:45, 23 квітня

Поминальні дні – вдома

Відзавтра в Маріуполі закриють кладовища для відвідувачів - за рішенням міського голови.

поділитись:
Поминальні дні – вдома - фото 1

 

Як телеканал «Сигма» писав раніше, у вівторок головний санітарний лікар України Віктор Ляшко порадив владі на місцях вжити таких заходів. У нашому місті обмеження будуть діяти на всіх цвинтарях до 29 квітня. За цим будуть стежити правоохоронці. Дозволено лише поховання, але з дотриманням правил карантину.

«Якщо відбувається, не дай Боже, горе - кладовища будуть відкриті для поховань. На кладовищі одночасно в процесії може приймати участь не більше ніж 10 осіб. Відповідно масковий режим, відповідно дистанція не менше 1,5 метра», - зазначив директор Департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек.

 

«Якщо підійде поліція, якщо людина чує, що йому говорять - ніхто ніякі штрафи виписувати не буде. Тобто ніхто не включає драконівські методи. Пряме нерозуміння - ну вибачте, ми маємо право скласти протокол по 44/3. Протокол складається і рішення по штрафу від 17 тис грн. приймає не поліцейський, а приймає суддя. Це теж повинні розуміти жителі міста», - розповів начальник управління патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін.