12:45, 22 вересня

Понад три тисячі маріупольців нині шукають роботу

В центрі зайнятості найчастіше пропонують вакансії кухарів та продавців, або ж - влаштовують на металургійні та ремонтні підприємства. Що обирають шукачі та на що звертають увагу?

поділитись:
Понад три тисячі маріупольців нині шукають роботу - фото 1

 

У маріупольському центрі зайнятості відкрито понад 800 вакансій. Шукають фахівців у сфері послуг та робітників технічних спеціальностей.

Пан Дмитро прийшов стати на облік. Працював охоронником. Звільнився, бо захотів змінити професію. Також надав свої документи і до Центру кар'єри Метінвест. Чекає на пропозиції.

У Центрі кар'єри Метінвест із шукачами роботи працюють адміністратори. Реєструють в базі, пропонують відповідні вакансії.

Запрошують влаштуватися на комбінати імені Ілліча та "Азовсталь", "Метінвест-Промсервіс" та ремонтно-механічний завод. Загалом у Центрі кар'єри Метінвест близько 200 вакансій.

«К нам может прийти абсолютно каждый, кто ищет работу, кто работал уже у нас на комбинатах, либо совсем не работал. Идет поиск на ученические позиции, такие как слесаря-ремонтники, для тех лиц, которые на данный момент стоят на учете в центре занятости», - розповіла спеціалістка Центру кар'єри Метінвест Марина Данілова.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Центру кар'єри Метінвест, що розташований на проспекті Металургів, 68. З 9:00 до 18:00. Телефон: 0 800 606 000.