21:00, 28.04.2020

Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину

У США, Австралії, Великій Британії та багатьох інших країнах під час карантину люди почали масово забирати з притулків тварин. Психологи пояснюють, таку поведінку викликає самотність під час самоізоляції. Чи є такий попит на чотирилапих у нашому місті?

поділитись:
Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину - фото 1

 

У притулку "Щасливі тварини" Барсик живе вже декілька тижнів. Його привезла господарка, яка через стан здоров'я вже не могла доглядати за собакою.

Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину - фото 15228

 

«Собак ми дуже любимо. Нікого ми тут не усипляємо, як багато хто думає, що ми тут над ними знущаємося або якось так їх замордовують, ми робимо їм добре. Після огляду у нас йде карантинний період. Після карантинного періоду я їх стерилізують і відповідно роблю щеплення від сказу», - каже ветеринарний лікар Антон Гуляєв.

У притулку зараз близько 80 тварин, із них нових хазяїв шукають 30.

Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину - фото 15226

 

«Два цуценятко були підкинуті недбайливими господарями. І вирішили знайти найлегший вихід - це підкинути під наше підприємство».

В Америці, Британії, Австралії та деяких країнах Європи під час карантину люди масово почали забирати тварин. Так, у притулках Маямі не залишилося жодного чотирилапого. На честь цього волонтери зняли відео.
У Маріуполі - навпаки. З початку весни тварин забрали у два рази менше.

Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину - фото 15225

 

«Забрати з притулку для того щоб там погуляти і вийти на вулицю без якихось нарікань з боку правоохоронних органів - це одне. Це людина буде піклуйся тільки про себе. І я б боялася б, напевно, якщо забирали в цей час собак і в подальшому випускали їх на вулицю безпритульними, голодними. Мені б хотілося, щоб люди по своїй волі забрали собаки, не дивлячись на карантин», - розповіла директорка КП "Щасливі тварини" Олена Швидка.

Еббі - улюблениця багатодітної родини Коряченко. Юлія говорить, у новому домі собака майже адаптувалася. А діти - просто у захваті!

Позбався самотності на карантині – візьми з притулку тварину - фото 15227

 

«Тут побачила ось фотографії цієї собачки, вона була сумна-сумна, сидить сумна, ці очі. Я думаю, ну неможливо ж ось відмовитися, і ми поїхали її просто подивитися з чоловіком. Але, коли ми зайшли, ці сумні очі і лапи на мене просто накинулися, обняли і ми не змогли її вже не взяти. І забрали додому», - каже власниця собаки Юлія Коряченко.

Якщо забрати тваринку не можете, порадуйте хвостатих та привезіть до притулку смаколики.