12:45, 12.05.2020

Прем'єр Шмигаль розповів, коли можуть запустити міжміський транспорт

Прем'єр міністр України Денис Шмигаль вважає, що транспорт може стати каталізатором нового спалаху коронавірусу.

поділитись:
Прем'єр Шмигаль розповів, коли можуть запустити міжміський транспорт - фото 1

Питання про запуск метро і міжміського транспорту в Україні розглянуть тільки після того, як пройде пік захворювання COVID-19. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише сайт "Сегодня".

"Метро і міжміський транспорт - це дуже важливе питання. Поки ми не пройшли цей пік, то уявіть, як два мільйони людей збираються в вагонах - дуже близький контакт. Метро і міжміський транспорт можуть стати каталізатором поширення захворювання", - сказав він.


За словами прем'єра, нині складно прогнозувати, коли запрацює транспорт. Можливо, це станеться ще до середини літа. Також Шмигаль зазначив, що карантин, який діє в Україні до 22 травня, буде продовжений.

"Зараз ми знаходимося на піку захворюваності. Ми йдемо рівно останні сім-вісім днів. У нас не збільшується кількість хворих відсотково. Ми навіть трохи падаємо за кількістю співвідношення захворюваних до тих, хто вже хворіє. Ми все ще не мали ніякого дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або дорівнювала кількості хворих. Це дуже важливий етап переломний, коли ми будемо розуміти, що пройшли пік ", - вказав глава уряду.