19:52, 25.06.2020

Президент пообіцяв зарплату шахтарям

Володимир Зеленський вийшов до людей, які вже кілька днів страйкують біля його офісу. Шахтарі вимагають отримати борги по зарплаті.

поділитись:
Президент пообіцяв зарплату шахтарям - фото 1

Зеленський вислухав представника профспілки, пообіцяв - вимагатиме, щоб державна компанія Центр-енерго розрахувалась з шахтою за пальне, і тоді у вуглярів буде зарплата.

Люди чекають своїх грошей вже 4 місяці. Загалом шахтоуправління їм винне 58 мільйонів гривень. Без роботи і без грошей сидять не лише вуглярі на Львівщині, по всій країні. Раніше Кабмін постановив - українські теплоелектростанції мають замість газу палити вугілля. Тоді шахтарі збудуть запаси зі складів і отримають роботу - добуватимуть нове вугілля.

«Теплова генерація має працювати в першу чергу на українському вугіллі. Розраховуватись з шахтарями, щоб ті могли годувати свої родини і заробляти, платити податки в тому числі в місцеві бюджети. І тоді, не загинуть міста. Тому міністерство діє сьогодні в правовому полі, я в цьому переконаний і діє в інтересах українців і України», - зазначив Олексій Кучеренко, народний депутат фракції, партії "Во "Батьківщина".