14:25, 31 березня

У Маріуполі пенсіонерці кондукторка відмовила в безкоштовному проїзді. Чому?

Жінка отримує пенсію за втратою годувальника. Чи може вона претендувати на пільги у транспорті?

поділитись:
У Маріуполі пенсіонерці кондукторка відмовила в безкоштовному проїзді. Чому? - фото 1

Пані Таїсія - пенсіонерка. Каже, з посвідченням у комунальному транспорті зазвичай їздить безкоштовно. Однак днями кондукторка автобуса відмовила в пільзі. За поясненнями Таїсія Іванівна звернулася на урядову гарячу лінію. Там пообіцяли відповісти за місяць.

«Мені просто треба з'ясувати для себе, що мені робити далі. Або платити, чи не платити. Чому я в маршрутці можу платити половину вартості, проїхати в маршрутці, а чому я в громадському транспорті повинна платити тоді повністю?», - каже пенсіонерка.

Відмовила в безкоштовному проїзді пенсіонерці кондукторка Анастасія. Розповідає, за робочу зміну трапляються десятки конфліктів через пільги.

«Багато виникає конфліктів. Ну я пояснюю, що у нас є перелік пільг, за яким ми працюємо. У переліку пільг цього ж немає», - наголошує кондукторка.

Зараз кондуктори ретельніше придивляються до документів, бо стало більше підробок. Найчастіше бачать "липові" проїзні. Проте зустрічають і фальшиві посвідчення.

Юристи ж наголошують: відмовили пані Таїсії законно. Відповідне рішення Уряд не змінював ще з 93 року. Перелік пільгових категорій, які мають право на безкоштовний проїзд, повинен бути в комунальному транспорті.