16:30, 16.06.2021

Строк подачі документів на курси для абітурієнтів з ТОТ продовжили

Молодь з ТОТ може подати документи для участі в програмі підготовчих курсів до 29 червня.

поділитись:
Строк подачі документів на курси для абітурієнтів з ТОТ продовжили - фото 1

У зв’язку з блокуванням роботи КПВВ окупаційними адміністраціями у Донецькій та Луганській областях, прийнято рішення про продовження строку прийому документів до 29 червня 2021 року на навчання на підготовчих курсах для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику, повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Алгоритм доволі простий:

1. Обрати заклади вищої освіти із переліку.

2. Звернутись до вишу будь-якими засобами зв’язку та отримати запрошення.

3. При перетині КПВВ показати друковане чи електронне запрошення, щоб абітурієнт та особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.

4. Приїхати до одного із визначених вишів з 01 по 29 червня та особисто подати: заяву, копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності), копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), 4 фото (3х4), освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) - видається вишем для заповнення.

Увага! Навчатися на підготовчих курсах може абітурієнт, який у поточному навчальному році завершив здобуття повної загальної середньої освіти. Навчання на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному закладі вищої освіти.

5. Стати слухачем та навчатися на підготовчих курсах з 29 червня по 31 серпня.

6. Отримати сертифікат про завершення навчання на підготовчих курсах.

Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію у розмірі 4 588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування. За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни слухачем складається підсумковий іспит.

Більш детальна інформація – за телефоном «Урядової гарячої лінії». У робочі дні – з 9:00 до 18:00. Тел.: (0-800-504-425).

Додатково з порядком та умовами вступу на підготовчі курси для молоді з ТОТ та лінії розмежування можна ознайомитись на сайті https://www.vstup-prosto.com/.