17:30, 27.05.2020

Податкові канікули для ще однієї групи підприємців. Хто отримає?

Тепер на податкові канікули можуть претендувати маріупольські підприємці-єдинники другої групи.

поділитись:
Податкові канікули для ще однієї групи підприємців. Хто отримає? - фото 1

Таке рішення прянялі сьогодні, 27 травня, депутати міської ради. Раніше, як писав сайт "Сигма", пільги надали підприємцям першої групи.

Тепер, з 1 червня по 1 вересня на податкові канікули можуть претендувати підприємці-єдинники другої групи, які були змушені припинити свою роботу на час карантину з 11 березня по 10 травня.

Заступник міського голови Сергій Орлов підкреслив, що в місті планово впроваджуються чотири механізму підтримки бізнесу, який зазнав вимушених фінансових втрат у зв'язку із пандемією.

«Ми затвердили пільгові канікули на три місяці для підприємців першої групи - це понад 2,5 тисячі осіб. Сьогодні приймаємо підтримку платників податків другої групи і програму грантового фінансування мікро- та малого бізнесу. Також плануємо звільнити підприємців від плати оренди за комунальну власність на час обмежень. Всі ці заходи необхідні для підтримки бізнесу та його відновлення після карантину», - підкреслив Сергій Орлов.


Звільнення від нарахування та сплати податків здійснюється за рішенням комісії, на підставі заяви та документів. Їх підприємцю необхідно надати в ЦНАП, і підтвердити факт того, що з 11 березня по 10 травня він не справляв господарську діяльність через карантинних обмежень.

На звільнення від податків можуть претендувати підприємці, робота яких відповідає критеріям:

  • зареєстровані на території міста Маріуполя;
  • є платниками єдиного податку II групи;
  • не мали заборгованості по сплаті єдиного податку та єдиного соціального внеску протягом року станом на 11.03.2020;
  • вид діяльності (за умови надання суб'єктом підприємництва підтверджуючих документів про те, що він займається цим видом протягом трьох місяців; рахунки, накладні, договори і т.д.) включений в тимчасово заборонених на час карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р . № 211 «Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавируса SARS-CoV-2» (зі змінами).
  •