19:30, 02 березня

Приватні перевізники з Сартани відмовляють пасажирам у безкоштовному проїзді

Автобусів на рейсі замало і пільговиків - не беруть. Раніше вирішенням проблеми були два комунальних автобуси. Але з нового року їх скасували. Жителі селища створили відповідну петицію, аби повернути додатковий транспорт.

поділитись:
Приватні перевізники з Сартани відмовляють пасажирам у безкоштовному проїзді - фото 1

 

Пасажири кажуть, транспорту не вистачає. Особливо вранці, коли люди їдуть на роботу до міста. Аби повернути комунальні маршрути, жителі створили електронну петицію. Просять "забезпечити курсування низькопідлогових автобусів, якими зможуть користуватися люди з інвалідністю та пасажири з дітьми у візочках". Але тепер транспортом селища опікуються в Сартанській військово-цивільній адміністрації.
Селищний голова Сартани Олександр Куркчи розповідає, зауважень до перевізників не мають. А ось проїздом пільговиків вже займаються.

«Рассматриваем компенсацию перевозчику за льготников. Я думаю, после назначения руководителя ВГА Сартанской громады буквально вопрос двух недель, максимум месяца. И всё оно наладится».

Олександр Куркчи додав: комунальні автобуси не повернуть і нових поки не додадуть, але пообіцяв - пільговики їздитимуть безкоштовно.