19:35, 28 січня

Проєкт для вчителів Steam-Сamp. Що варто знати?

Фонд Розвитку Маріуполя спільно з Українською академією лідерства та за підтримки Групи Метінвест запускає проєкт для вчителІв - Steam-Сamp. Програма дасть змогу поліпшити якість викладання точних дисциплін завдяки сучасним підходам у навчанні. Коли розпочнуться заняття?

поділитись:
Проєкт для вчителів Steam-Сamp. Що варто знати? - фото 1

Розв'язання задач не тільки в зошиті, але й за допомогою комп'ютера. Маріупольські викладачі поєднують математику та інформатику, аби навчити дітей формулам. А на уроках фізики та хімії більше часу приділяють практичним завданням - так учням цікавіше.

 

Одна з опорних шкіл Маріуполя. На уроці математики разом із дітьми вчителька вирішує завдання за допомогою інтерактивної дошки та графічного планшета. Після того, як розв'язали задачу в зошиті, перейшли за комп'ютери.

Ірина впевнена, сучасним дітям звичайні лекції не цікаві. А під час таких бінарних уроків вони запам'ятовують більше.

«Математиу я ніколи не відділяю її від інших предметів. Завжди даю задачі з фізики, економіки. А інформатика повністю поєднується з іншими предметами. Це мова, історія, будь-який інший предмет», - наголошує вчителька математики та інформатики Ірина Севостьянова.

Аби й далі розвиватися, жінка вирішила взяти участь в освітньому проєкті від Групи Метінвест. Хоче перейняти досвід колег і поділитися своїми наробками.
Серед учасників і пані Ася. Жінка викладає хімію. Працює вчителькою майже 20 років. І практичні заняття - на кожному уроці. Бо так подобається дітям. Пані Ася хоче зруйнувати міф, що хімія може бути нецікавою.

«З чого починається будь-яка промисловість. Одного підручника замало. Треба занурюватися, треба розвивати хімічну науку, яка, на жаль, зараз у нас не є попереду», - каже Ася Донецька.

Подати заявку на участь у проєкті можна на сайті Фонду розвитку Маріуполя. Термін прийому подовжено до кінця січня. І вже в лютому мають стартувати тематичні модулі.