Рінат Ахметов привітав гірників і донеччан з Днем шахтаря та Днем міста

"Донецьк – найкраще місто на землі, і вірю, що мирне життя повернеться до нього"

Дорогі друзі! Земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем шахтаря і Днем міста! Я виріс у родині шахтаря й точно знаю, що ця професія вимагає безстрашності та самовіддачі, сили духу та витривалості.

Бути шахтарем – це бути людиною, яка готова до небезпечної та складної праці.

Бути шахтарем – це бути вірним товаришем та завжди дотримуватися принципів взаємовиручки.

Кожен із вас – герой, який щодня своєю працею та мужністю змінює світ на краще. Дякую вам за це!

День шахтаря й День міста – свята, які невіддільні одне від одного в нашому краї. Доля мого рідного міста навіки переплетена із шахтарською працею. Збудований на шахтах, створений тими, хто знає ціну праці, я знаю, Донецьк – найкраще місто на землі, і вірю, що мирне життя повернеться до нього, а навколо «Донбас Арени» зацвітуть троянди.

Зі святом вас, дорогі донеччани! З Днем шахтаря і з Днем народження міста! Здоров'я, миру і добробуту вам та вашим близьким!

 

З глибокою повагою, Рінат Ахметов.

#Рінат Ахметов #шахтарі

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Росія адаптує свої стратегії щодо використання дронів "Шахед": подробиці від військового експерта.
Російська Федерація здійснила безпрецедентну атаку на Україну, використавши велику кількість безпілотників: скільки з них вдалося знищити?
Магучіх виборола золоту медаль на етапі Континентального туру, що проходив у Токіо.
Теги