Робота районних депутатів має стати прозорішою

Голова ради Степан Махсма та представники USAID підписали меморандум для покращення управління та впровадження комфортних сервісів для громадян.

Зокрема організація допоможе запустити сайт установи, надасть необхідну апаратуру та проведе інструктаж для народних обранців.

«Навчання депутатів почнеться вже в найближчі кілька тижнів. Сайт буде запущений в найближчий місяць. І система електронного голосування буде запущена 2-3 місяці. Тому що це вимагає закон. І відповідно систему відеоспостереження для трансляції на пленарних засіданнях», - зазначив голова Маріупольської районної ради.

 

#маріупольські новини #районна рада

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Збройні сили Росії завдали удару по Кривому Рогу, внаслідок чого постраждав промисловий об'єкт.
Знищено 8 000 дронів: як пройшла напружена доба на найгарячіших фронтових ділянках - 20 хвилин
Армія Російської Федерації здійснила напад на Кривий Ріг, внаслідок чого було пошкоджено промислову інфраструктуру.
Теги