10:05, 27.04.2021

Робота та хобі. Як поєднувати?

Ремонти на висоті у 50 метрів, жага до екстриму та перемоги на конкурсах артистів цирку. Це все про молодого фахівця "Метінвест-Промсервісу" Олександра Поліщука. Чоловік майже 10 років долучається до маштабних оновлень на комбінатах Групи Метінвест.

поділитись:
Робота та хобі. Як поєднувати? - фото 1

Вимірюють довжину та розрізають сталеві листи. Потім зварюють металеву конструкцію. Саме таким ремонтом займається монтажник Олександр Поліщук. Окрім цього, фахівець працює на висоті. Чоловік долучався до оновлення покрівлі підприємства в Кривому Розі та до будівництва газоочистки на Аглофабриці комбінату імені Ілліча Групи Метінвест.

А після роботи хлопець на тренуваннях. Підтримує форму, танцює брейк-данс. Захоплюється акробатикою, стрибає та танцює з дитинства. Мріяв виступати в цирку, навчатися в Київському училищі та стати професіоналом у цій справі. Тож юнаком активно брав участь у фестивалях та конкурсах. Та перемагав. Зокрема на Всеукраїнському конкурсі юних артистів цирку в Чернігові. Та згодом Олександр зрозумів, душа не лежить до професійних здобутків. Мрія стала захопленням, додає фахівець. І зараз - допомагає тренувати дітей циркового колективу.

Хлопець запевняє, не жалкує про те, що не став акробатом. Бо натомість отримав улюблену роботу та чудовий відпочинок.

«Передаю свій досвід молодшому поколінню, хочу, щоб вони досягли якихось висот і в плані акробатики, і вступили до Київського, і все у них вийшло далі», - каже Олександр Поліщук.

Нині у чоловіка нова мрія: одружитися та виховувати дітей.