18:58, 21 лютого

Ряд населених пунктів Донеччини - без централізованого водопостачання

Через обстріли без води Волноваха, Вугледар, Мар'їнка, Красногорівка та Курахове. Про перебої з водою попередили і жителів Авдіївки. Все - через пошкодження насосних та фільтрувальних станцій. Наскільки захищена критична інфраструктура інших міст Донецької області?

поділитись:
Ряд населених пунктів Донеччини - без централізованого водопостачання - фото 1

Канал Сіверський Донець - Донбас - один із найбільш важливих об’єктів критичної інфраструктури нашої області. Кожен житель Донеччини вживає воду саме звідси. 2014-го року під час бойових дій насосні станції неодноразово попадали під артилерійський обстріл. Але сьогодні жодної охорони ми тут не побачили.
Немає варти і біля залізничного мосту, яким доправляють вугілля на місцеву теплоелектростанцію. В обласному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності кажуть: охороняти всі подібні об’єкти - не можуть.

Краматорські посадовці говорять: про посилену охорону домовились із власниками підприємств критичної інфраструктури.

«Звичайно, посилено і режим охорони таких об’єктів. Укладено договори з службою охорони. З різноманітними охоронними службами. І тому з цього боку підприємства власники цих об’єктів - вони постійно контролюють стан своїх об’єктів», - зазначає начальник управління з питань цивільного захисту міської ради Краматорська Сергій Кукочка.

У Службі безпеки України також запевняють: постійно проводять контрдиверсійні навчання та здійснюють оперативну роботу, аби не допустити диверсій на об’єктах критичної інфраструктури.
В СБУ просять громадян бути уважними та повідомляти про будь-які підозрілі дії біля об’єктів житлово-комунального господарства або транспортної інфраструктури та електростанцій.