18:18, 14.05.2020

Салони красоти почали приймати клієнтів – що змінили в роботі?

Салони краси та барбершопи вже приймають перших клієнтів. У більшості закладів робота майстрів розписана по хвилинах. Чи дотримуються карантинних правил та чи збільшаться ціни на послуги?

поділитись:
Салони красоти почали приймати клієнтів – що змінили в роботі? - фото 1

Аби не створювати черг, перукарка Олена приймає по одному клієнту, по запису. Майстриня працює у гумових рукавичках та масці. Каже, це дуже незручно.

«Рвуться рукавички, тому що зубчики гострі».

Людей багато. Тож у перервах - обов'язково дезинфікує приміщення. Крім того, на вході відвідувачі користуються антисептиком, міряють температуру, вдягають маску. Клієнтка Аделіна зазначає, через пов'язку складно дихати, зачіпляється волосся. Проте згодна терпіти, адже на нову зачіску чекала декілька місяців.

«Запис формувалася задовго до відкриття, клієнти переносилися. Свою запис я дуже довго чекала, тому що хочеться виглядати охайно, хочеться виглядати добре. Неважливо, карантин або не карантин, ну, все ми дівчинки», - каже дівчина.

Відкриття салону з нетерпінням чекали й перукарі. Проте, хоча збитків багато, підвищувати ціни не будуть.

«Мені здається це трошки не по-людськи. Я не можу підняти, тому що і у людей така ж ситуація, як і в мене. У перший робочий день прийшла додому о 11 годині. Це були складні фарбування і стрижки, тому так пізно. Тому що всіх шкода, всіх хочеться прийняти, всі чекали, всі клієнти улюблені», - каже власниця перукарні Олена Жилякова.

Ми завітали і в один з барбершопів Маріуполя. Відвідувачів приймають по два. Дистанція між ними - майже два метри. Майстри працюють у засобах захисту. Інструменти, після кожного використання, відправляють у спеціальний дезінфектор.

Салони красоти почали приймати клієнтів – що змінили в роботі? - фото 16820

 

«Так, дуже незручно. Майстри іноді скаржаться, бо цілий день пропрацювати на ногах, в масці, рукавичках - це дуже складно, але такі правила, тому Дотримуємося. Ціна завжди одна, заклад тільки відкрилося, завжди був ажіотаж, так як роботам не перший рік», - зазначила адміністраторка барбершопу Анастасія Молонова.

Анастасія додає, клієнтів у перші дні - значно більше, всі дуже чекали відкриття. Правил - дотримуються та сподіваються, що карантин незабаром скасують.