16:35, 28 квітня

Сапери знову приступили до розмінування ділянки в Гнутовому

Нагадаємо, 26 квітня через обстріли роботи з розмінування території довелося закінчити. Сьогодні рятувальники знову приступили до роботи.

поділитись:
Сапери знову приступили до розмінування ділянки в Гнутовому - фото 1

Сапери ДСНС розміновують поле неподалік Гнутового. За планом - очистити від вибухонебезпечних предметів понад 12 гектарів. Проте цього понеділка під час робіт їх обстріляли бойовики.

«Близько восьмої години ранку чули вистріли мінометів в нашу сторону. Тоді по команді керівника було зібрано особовий склад та відведено на безпечну відстань», - розповідає заступник керівника зведеного піротехнічного загону гуманітарного розмінування Роман Рогатинський.

На момент атаки працювали 23 рятувальники та 5 одиниць техніки. Обійшлося без жертв. Сьогодні роботи відновили. На даний момент піротехніки вилучили та знешкодили майже 50 мін.

«Завершується перший етап фази спільного проєкту ДСНС України та представництва "The HALO Trust в Україні". Наразі проведення другого етапу планується з 11 травня», - сказав начальник сектора гуманітарного розмінування управління реагування на НС ГУ ДСНС України у Донецькій області Володимир Дралюк.

На сьогодні надзвичайники дослідили майже пів гектара землі.