22:32, 14.05.2020

Сервісні центри МВС почали працювати. Як потрапити?

Після тривалого карантину Сервісні центри МВС почали працювати. Проте відсьогодні аби отримати посвідчення водія, або зареєструвати авто потрібно стати в електронну чергу.

поділитись:
Сервісні центри МВС почали працювати. Як потрапити? - фото 1

Близько півтора місяці пан Рустам не міг переоформити автомобіль. Та й після відкриття установи було не так легко записатися до спеціалістів, каже чоловік.

«Звичайно складно було сюди потрапити. Дали «гарячий» номер на які можна додзвонитися і записатися. Але дуже складно додзвонитися, десь 2,5 години. Прийняли нормально, обслужівали дуже швидко».
Сервісні центри МВС почали працювати. Як потрапити? - фото 16954

 

Сьогодні в центрі пані Світлана складає теоретичний іспит з водіння. Розповідає, навчання в автошколі почала в січні, а посвідчення мала отримати ще два місяці тому.

«Мені подзвонив інструктор з автошколи, в якій я навчалася і запросив на здачу іспиту на отримання прав. Перенесли - ми повинні були складати іспити 25 березня, але в зв'язку з карантином їх перенесли».

Під час іспиту в класі обов'язково дотримуються дистанції та контролюють кількість учнів.

«Практичних іспитів на даний момент немає - за ускладнення, в зв'язку з карантином проходять тільки теоретичні іспити. Приходять курсанти з автошкіл. І призначаємо графік, створюємо за яким вони приходять, попередньо через електронну чергу. Дозволено одна людина на 10 кв У нас так - сядемо за одне місце, не більше 5 виходить», - каже адміністратор Сервісного центру МВС Денис Перець.

Відсьогодні в установі приймають лише за електроною чергою. Та обов'язково з дотриманням усіх заходів безпеки - дистанція, маски та антисептики.

«Відвідати сервісний центр можливо лише за попереднім записом електронно функціоналу, який розміщений на сайті головного сервісного центру. Але, якщо є клієнти у яких відсутня можливість - надаються послуги у місті Волноваха та у місті Краматорськ за попереднім записом за телефоном регіонального сервісного центру – 0629 40-41-40», - каже аміністраторка Сервісного центру МВС Мирослава Кондратюк.

Аби зареєструватися у чергу онлайн, необхідно авторизуватися: додати кваліфікаційний електронний підпис, мобільний ID або банк- ID. Також подати документи та замовити довідки можна на сайті сервісного центру МВС. Проте, щоб їх забрати треба записатися заздалегідь.