18:42, 15 квітня

Що буде з об'єктами біля Міського саду , які металурги планували реконструювати

Сьогодні депутати зняли з порядку денного питання про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою на периферії Міського саду. Нагадаємо, учора Група Метінвест вирішила перенести місце будівництва корпусу «Метінвест Політехніки».

поділитись:
Що буде з об'єктами біля Міського саду , які металурги планували реконструювати - фото 1

Вчергове сесія розпочалася зі скандалів і галасу деяких активістів. Людей не могла вгамувати навіть поліція.
У цей час депутати переймалися питанням розробки проєкту землеустрою технічного вишу біля міськсаду. За проханням інвестора його зняли з порядку денного. Група Метінвест оголосила про скасування будівництва університету. Невідомо тепер, що буде і з реконструкцією стадіону «Азовець», на яку вже розраховували мешканці міста і реконструкціэю парку. У сесійній залі було гаряче. Депутатка з «Сили людей» навіть погрожувала

«І нехай вони там вибудують якесь приміщення, ми не продовжимо аренду з вами тут і зруйнуємо те, що там побудується!».

Проте таку позицію зрозуміли не всі. Багато хто з чиновників наголосили - Маріуполь втратив великого інвестора і через це інші бізнесмени можуть відмовитися співпрацювати з містом.

«Ті наслідки, які ми побачимо, вони довгострокові, на жаль. Зізнаємося чесно один одному - ніякої черги інвестицій немає. Ми тягнемося через усіх сил, щоб був номер один», - сказав заступник міського голови Сергій Орлов.

Новина про скасування проєкту вразила маріупольських спортсменів, розповідають в профільному управлінні. Група Метінвест планувала капітально відремонтувати спортивний комплекс "Азовець".

«Люди вже пропустили це і вже вони цього щиро хочуть, а тепер у них вже теж якесь співчуття, що цього не відбувається. Я щиро відмовляюся вірити в цю інформацію і сподіваюся, що вона якось переграється», - сказав начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Що ж буде далі з об'єктом - питання відкрите. За словами заступника міського голови Олександра Кочуріна, у бюджеті міста грошей на такі ремонти поки немає.
Міський голова розповів, спеціалісти провели 12 зустрічей з громадою та експертами щодо відкриття вишу. Та попри це конструктиву з деякими активістами досягти не вдалося.

«Ваше завдання було боротися, ваша завдання було не зберегти. Ваше завдання було боротися зі мною конкретно, з міським головою та його командою, іншого завдання не було, чесно. Але для мене, я підкреслюю, важлива думка громади. Не можна з такого питання розділяти суспільство. Хоча маніпулятивно суспільство підготували до цього рішення»,- наголосив Вадим Бойченко.

Також наразі невідомо, коли у міськраді зможуть реконструювати міський сад та вулицю Архітектора Нільсена.