19:15, 24 серпня

Шлях становлення держави очима однолітків незалежності

Їм також тридцять! Нога в ногу вони йшли разом з Україною. І теж пережили різні часи. Перші роки після перебудови, міленіум, революції... Чим живуть та про що мріють?

поділитись:
Шлях становлення держави очима однолітків незалежності - фото 1

30 років тому, в цей серпневий день, розпочалася новітня історія України...1991 рік... Разом із Незалежністю держави на світ з'явилася маленька Інна. З дитинства дівчина полюбляла гонки та машини, займалася вокалом, ходила до театру та музичної школи. Через 8 років, коли в країні запустили масштабне кондитерське виробництво, Інна дебютувала на сцені. Пам'ятає й досі, як це було...

«З дорослим складом, пам'ятаю в мене був з ПВХ такий колосок. Я в якомусь такому жовтому костюмі стою і мене туди-сюди носили. А взагалі ролей було багато. І багато яскравих. Це і казка Гуси-Лебеді. Я була Оленкою, мій брат був Иванушкой, якого Гуси-лебеді забрали. Боже, я як згадую», - ділиться спогадами однолітка незалежної України Інна Сухомлинова.

2012-й... дебютний турнір збірної України у фінальних етапах Чемпіонатів Європи. Наші спортсмени впевнено билися на полі, відчували підтримку уболівальників, експертів та перемогли Швецію. Інна тоді була вже студенткою та підробляла у театрі ростових ляльок. Встигла об'їхати майже всю Україну та познайомитися з новими людьми. Разом із цим продовжувала захоплюватися шаленою швидкістю та гуркотом моторів на змаганнях з автоспорту.

А це - Богдан. І йому також тридцять! Згадує, у дитинстві був дуже слухняним та спокійним хлопчиком. Захоплювався поезією, малюванням та читанням.

Буремний 2014-й... Україні доводилося вкотре захищати свою свободу та незалежність. У житті Богдана - це також важкий період.

«У 14-му році переді мною постало питання руба про те, що мені потрібні гроші. І з огляду на, що у мене вже сімейна традиція працювати будівельниками, з великим сумом думав, що буду цим займатися до кінця життя, ну або до тих пір, поки моє здоров'я дозволятиме цим займатися», - розповідає Богдан Шумейко.

Проте, хлопець впевнений: найкращі рішення - спонтанні. Тож, у 2017 році він захотів кардинально змінити своє життя. Курси, лекції, тренінги... І ось у свої 30 років - Богдан - розробник сайтів. А Інна - культорганізаторка, засновниця, призерка автоспортивних змагань та офіційна особа Автомобільної Федерації України. Разом із нашою країною однолітки святкують своє тридцятиріччя.