16:20, 09.04.2021

Скандал на блок-посту. Водій стверджує, що його побив правоохоронець

Конфлікт стався через онлайн-документи. На блок-посту між водієм та правоохоронцями виникло непорозуміння. Хлопець стверджує, йому надавали стусанів. Проте у поліції цю інформацію заперечують.

поділитись:
Скандал на блок-посту. Водій стверджує, що його побив правоохоронець - фото 1

Конфлікт стався на блок-посту на Запорізькому шосе. Олексій розповідає, їхав із Нікольського до Маріуполя. Чергові зупинили для перевірки документів. Чоловік надав паперові. Після огляду автівки поліцейські попросили їх знову.

«"Газ-то не вписан в техпаспорт, будем составлять". Я говорю, хорошо. Они попросили еще раз права и документы на машину. Я им открыл в телефоне программу "Дія" и открыл штрих-код», - розповідає водій Олексій Маркізов.

Але зайти у додаток патрульним не вдалося. Саме через це виникла сварка, запевняє водій.

«Отвели к багажнику и начали заламывать руки мне. Я как бы сильно не сопротивлялся, но потом начали кулаками бить по спине, по бокам. Заламали, надели наручники, скинули с багажника на землю», - каже водій.

Свідком ситуації став друг Олексія Георгій. Чоловік їхав з ним із Нікольського.

«Говорят, что у них были подозрения на счет водителя, что он в алкогольном или наркотическом опьянении, но у меня такое чувство, что они были под чем-то», - каже свідок.

Проте визначити, чи тверезий водій, поліцейські не встигли. Чоловік самостійно поїхав до лікарні, аби зафіксувати побої. Через конфлікт Олексій викликав адвоката. Олена Шевченко впевнена, слова постраждалого підтвердять записи з боді-камер правоохоронців.

У поліції конфлікт не заперечують. Та висновки робитимуть фахівці Державного бюро розслідуваннь.

«На місце виїхав відповідальний від керівництва Маріупольського районного управління. За попередньою інформацією, було встановлено, що виникла конфліктна ситуація у одного з водіїв з поліцією зі складу Об'єднаних сил, які несли службу на блок-пості. Дане звернення було зареєстровано, матеріали передані до Державного бюро розслідувань для розгляду та прийняття рішення згідно чинного законодавства», - зазначив пресофіцер ГУНП у Донецькій області Олександр Полосухін.