В Україні подовжать заборону на доступ до російських соцмереж

Верховна Рада вирішила продовжити заборону на доступ до російських соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники".

Вчора, 13 травня, Верховна Рада проголосувала за продовження заборони російських сайтів і соцмереж на території України. Обмеження стосуються "ВКонтакте" і "Однокласники", а також ресурсів "Mail.ru" і "Яндекс". За це рішення проголосували 248 народних депутатів.

Рада національної безпеки і оборони України передала проект указу про застосування санкцій до Офісу Президента. Тепер це рішення має ухвалити президент Володимир Зеленський, повідомили в РНБО.

"За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення про застосування, скасування та внесення змін до обмежувальні заходи (санкції) прийнято", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що дія указу про блокування російських ресурсів закінчується в п'ятницю, 15 травня.

#Уряд #Зеленський #ограничение #Заборона

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Вимкнення електроенергії 9 лютого: розклади для Києва та інших регіонів.
Військові ТЦК вбили чоловіка на Дніпропетровщині, завдавши йому смертельних травм.
Військових, що працюють у ТЦК, підозрюють у причетності до вбивства 55-річного чоловіка в Дніпропетровській області.
Теги