18:35, 23 квітня

Жителька Маріуполя вимагає від компанії "Місто для людей" повернути борг у майже 860 грн

Коли повернуть гроші? На нашу "гарячу лінію" вже вдруге звернулася маріупольчанка, Валентина Павлюшкіна. Скаржиться, компанія "Місто для людей" заборгувала їй майже 860 гривень і вже близько двох років не віддає.

поділитись:
Жителька Маріуполя вимагає від компанії "Місто для людей" повернути борг у майже 860 грн - фото 1

Зайві гроші компанії "Місто для людей" випадково заплатила два роки тому, коли будинок переходив до ОСББ, розповідає пані Валентина.

«Відразу не звернула увагу, а потім мені стали слати з ОСББ, що у мене є борг. І я тоді почала копатися - все проплачено. Тобто, у мене ці місяці були проплачені. І я виявила, що я оплатила не туди».

І весь цей час, аби повернути майже 860 гривень, жінка постійно телефонує до "Міста для людей". Але там лише приймають заявки .

На нашу "гарячу лінію" пані Валентина зателефонувала у лютому цього року. Тоді у "Місті для людей" пообіцяли повернути кошти в березні або квітні. Нині термін обіцянки майже добігає кінця, проте грошей - немає. Спеціалісти керівної компанії пояснили:

«Це не єдина така проблема, тобто - це масова проблема. І потім ось ці кошти, які вони там, наприклад, більше переплатили чи там неправильно заплатили, вони ставляться в план в реєстрі. Потім ці кошти повертаються безпосередньо на той рахунок, з якого було зроблено оплату. Так як рахунків дуже багато і нам треба їх повертати системно. В плані ось ця сума саме на березень-квітень», - звітувала керівниця відділу зовнішніх комунікацій компанії "Місто для людей" Ксенія Чепенко.

У "Місті для людей" пообіцяли, всю суму пані Валентині повернуть до кінця цього місяця. Тож, ми продовжуємо стежити за розвитком подій.