09:51, 06.05.2020

Скажемо дякую лікарям: в Україні стартувала акція #Дякуємомедикам

Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом «Україна» розпочинають спеціальний проєкт #Дякуємомедикам. Це акція, у фокусі якої – щоденний подвиг людей у білих халатах. Фонд і телеканал «Україна» закликають сказати дякую українським лікарям за їхню самовіддану працю в умовах пандемії коронавірусу.

поділитись:
Скажемо дякую лікарям: в Україні стартувала акція #Дякуємомедикам - фото 1

Кожен шостий українець із підтвердженим діагнозом COVID-19 – медичний працівник. Уже понад 2300 лікарів і медиків інфіковані небезпечним захворюванням. Це саме ті люди, які нині на передовій боротьби з COVID.

Попри високий ризик зараження, десятки тисяч лікарів, санітарів, фельдшерів, лаборантів і медсестер продовжують рятувати життя українців в умовах епідемії.

Фонд Ріната Ахметова з лютого допомагає в боротьбі з епідемією COVID. У координації з МОЗ були визначені три ключові напрями допомоги: засоби індивідуального захисту, експрес-тести й найголовніше обладнання (аналізатори для лабораторій і апарати ШВЛ для реанімацій).

«Ми робимо все, щоб убезпечити їх. Та щоразу, коли передаємо необхідне обладнання або тести, говоримо спасибі. Тому що їхня робота – справжній подвиг заради кожного з нас. До боротьби залучено тисячі лікарів і медсестер. І щоб слова подяки могли почути всі, ми хочемо говорити слова вдячності кожен день до кінця карантину. На всю країну. І ми дякуємо всім лікарям без винятку», – сказала Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.


У межах проєкту #Дякуємомедикам Фонд Ріната Ахметова і телеканал «Україна» розкажуть усій країні історії героїв, подвиги яких часто залишаються непоміченими.

Долучитися до акції може кожен охочий. Для цього потрібно розповісти в соціальних мережах про медиків, яким вдячні особисто ви. Опублікуйте свою історію з хештегом #Дякуємомедикам. Нехай про героїв дізнається вся країна!

Про те, як Фонд Ріната Ахметова допомагає Україні в боротьбі з коронавірусом – читайте в оглядовому матеріалі за посиланням.