11:45, 01 вересня

Скільки педагогів Маріуполя вакцинувалися від коронавірусу?

У кожному садочку чи школі до можливого посилення карантину мають імунізуватися щонайменше 80% персоналу. Та скільки нині закладів відповідають новим умовам? І як бути тим, хто не встигне досягнути потрібних показників?

поділитись:
Скільки педагогів Маріуполя вакцинувалися від коронавірусу? - фото 1

Пані Ірина - викладає англійську. Розповідає, вже встигла зробити дві ін'єкції. Перенесла все доволі легко, ані головного болю, ані слабкості. Та довго не могла наважитися. Учителька вважає, працівникам навчальних закладів вкрай важливо імунізуватися, адже вони постійно контактують з дітьми. Цю думку поділяє й директорка школи. Вакцинація не оберігає від зараження, однак допоможе перенести хворобу легше.До того ж, ця процедура дозволить уникнути дистанційки і зберегти гарні темпи навчання. Однак умовити деяких колег зробити щеплення досить складно. Єдиний дієвий метод - власний приклад - наголошує жінка.

На сьогодні лише у шести маріупольських школах понад 80% вакцинованих працівників. Заклади, які досягли подібних показників, зможуть працювати очно навіть під час локдауну. А от на тих, хто не квапиться виконувати умови, чекає перехід закладу на дистанційну освіту.

«Перехід закладу на дистанційну освіту. Ми в жодному разі не будемо не дозволяти учням отримувати освіту. Це їхнє право і ми робимо усе, ми проводимо дуже велику агітаційну кампанію щодо вакцинації. У департаменті освіти безпосередньо 95% працівників вже вакциновано», - головна спеціалістка департаменту освіти Вікторія Остапенко.

Вікторія Остапенко також додала: нині у Маріуполі зробили щеплення від коронавірусу вже більше половини працівників шкіл та садочків.