19:45, 11.08.2020

Слідчий із Маріуполя пробіг 100 кілометрів за майже 10 годин

У поліції Донеччини - перший ультрамарафонець. Змагання відбулися в Києві. Як чоловіку вдалося фінішувати раніше за досвідчених спортсменів?

поділитись:
Слідчий із Маріуполя пробіг 100 кілометрів за майже 10 годин - фото 1

Після роботи - розминка та біг. Олексій тренується майже щовечора. Бігає в парках або по пляжу. Сьогодні замість звичайної спортивної, на ньому футболка, яку він привіз зі столиці. Це - подарунок за участь в ультрамарафоні. Чоловік пробіг 100 кілометрів за майже 10 годин.

Змагання пройшли два тижні тому. Бігли вночі 14 кіл по столиці. На подолання дистанції спортсменам дали 14 годин. І Олексію вдалося фінішувати в зазначений термін. Це - перший ультрамарафон в його житті. До цього його рекорд був 50 кілометрів. У Маріуполі чоловік працює слідчим. Каже, поєднувати біг із роботою важко, але час на тренування - завжди знаходить.

«2,5 кілометра я щоранку вставав і пробігав. У будь-яку погоду, в будь-який день».

Спорт допомагає і в роботі, впевнений Олексій. Слідчий працює над тяжкими злочинами, завдяки наполегливості він домагається справедливості.

«Коли справа посилаєш в суд, думаєш і знаєш, що людина понесе законне і справедливе покарання», - каже слідчий Олексій Черепанов.

Наступна мета – подолати 200 кілометрів. Чоловік планує поборотися за титул "Залізної людини" і вже цієї осені перемогти в Одеському марафоні.