Сьогодні у Маріуполі запустили фонтани

Одночасно запустили всі міські водограї. Чи безпечно купатися в оновлених пішохідних фонтанах?

Сьогодні у Маріуполі запустили фонтани - фото 1

Відсьогодні одночасно запустили всі фонтани. Вони працюватимуть щодня. У Маріуполі - 6 водограїв. Усі вони унікальні. На площі Свободи та Миру - найдовший в Україні. Його довжина - 37 метрів. Крім того, пішохідні фонтани на Грецькій та Театральній площах і поблизу парку "Веселка" та Мультицентру мають особливе освітлення. Та в кожному купатися - безпечно, наголосив Михайло Когут.

«Сама чаша обробляється, будь-якого фонтану, перед тим як набирається водою і обробляється. Друге - ми беремо воду питну, яка з крана, заповнюємо тільки цією водою, не технічною, тому вона вже оброблена», – запевнив перший заступник міського голови Михайло Когут.

Крім того, незабаром маріупольців радуватимуть ще два водограї. Один у парку імені Гурова, другий - на території Міського саду.

#маріупольські новини #фонтан

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Аварійні відключення електроенергії більше не діють у Києві та ряді регіонів, тоді як на Прикарпатті оголосили про запровадження графіків для промислових споживачів.
У британській розвідці вивчили наступальні дії російських військ в Україні.
"Висотні хижаки" (автор Олена Соколан)
Теги