15:15, 13.04.2021

Сьогодні українців почали прищеплювати від коронавируса ще і китайської вакциною

Міністерство охорони здоров'я завершило всі необхідні перевірки і тести препарату CoronaVac. Перша партія в кількості 215 тисяч доз надійшла в нашу країну в кінці березня.

поділитись:
Сьогодні українців почали прищеплювати від коронавируса ще і китайської вакциною - фото 1

Після тестувань вакцину направили в усі регіони України і вже сьогодні її будуть щеплені жителі, розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Перша партія вакцин CoronaVac буде розподілена насамперед серед маломобільних груп населення та їх доглядальниць, соціальних працівників. Також щеплення будуть організовані для педагогів, які беруть участь в організації та проведенні ЄДІ, для українських олімпійських та паралімпійських спортсменів, які готуються до Токійської олімпіади, представників Національної поліції і Збройних сил України", - запевнив міністр.

CoronaVac виготвлено на основі «убитого» вірусу. Цю вакцину успішно використовують у багатьох країнах міра.Всего наша країна повинна отримати 1,9 мільйона доз препарату. Приблизно це буде протягом квітня-травня цього року, повідомляють у МОЗ.

Крім того, за інформацією Максима Степанова, на цьому тижні в Україні буде поставлена ​​перша партія вакцини компанії Pfizer / BioNTech.